Vestel klima E7 hata kodu ve çözümü için yapmanız gerekenler; bu arıza VESTEL klimanızın hafızası silinmiş anlamına gelmektedir. Bu arıza çözümü olan bir arızadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey size en yakın Antalya Vestel Klima Servis hizmetinden faydalanmak olucaktır.Klimanızın hafızasının silinmesinin en büyük sebepleri ani elektrik gidip gelmeleridir. Klima kumanda kodunuzu öğrenmek için vestel yetkili servislerini arayabilirsiniz. Eğer klimanıza kodları giriyor iseniz ve hala çözüm alamıyorsanız klimanızın anakartında sorun olabilme ihtimalı de vardır. Vestel marka klimanızda E7 hata kodu görüyor iseniz bu sorun büyük bir sorun olmayabiliyor çoğu zaman.

Klimanızın bağlı olduğu elektrik tesisatlarını elektrik teknisyenlerine kontrol ettirmenizde fayda vardır. Bu hatayı düzeltseniz bile yine karşınıza çıkabilir. Klimanızın bağlı olduğu elektrik şebekesinde sorun var ise bu arızayı bir çok kez tekrarlıyabilir. Bu klimanızda sorun var anlamına gelmez. Öncelikle sorunun kaynağını bulmak gerekir. Bunun için klima teknisyenlerinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Klimanızın yıllık bakım zamanlarını takip etmek her zaman klimanızın sağlığı için önemlidir. Klima bakımı sadece bakım ilacıyla yapılan temizlik değildir. Gerekli genel kontrollerinide yaptırmalısınız. Bunun için bizimle iletişime geçip size hatırlatmamız için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Cihazlarınızın bağlı olduğu elektrik şebekesinde regulatör olmasında her zaman fayda vardır. Çünkü ani kesilip gidip gelmeler, yıldırım düşmesi, yüksek gerilim, kısa devre gibi sorunlarda evinizdeki bütün elektronik cihazlarınızı korumaktadır. Regulatör masraflı olur diye düşünüyor iseniz maliyeti düşük olarak akım korumalı pirizler veya sigortalı pirizler kullanabilirsiniz tabiki bu cihazlar regulatör gibi koruyamaz.

Vestel klima E7 hatası genelde elektrik kesintilerinde meydana gelir. Sizin bu sorunu aşmanız için basit yöntemler mevcut değildir. Yeterli teknik destek için bir klima teknisyeninden yardım alabilirsiniz. Bu durum çoğu zaman klimanızın hafızasının tekrar yüklenmesi şeklinde sorunun ortadan kalktığı görülmüştür.

Size en yakın Antalya Vestel Klima Servisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişim bölümünde numaralarımız yazmaktadır.

Antalya Vestel Servisi 444 2 492

Muratpaşa Vestel Klima Servisi 0 (242) 259 2001

Kepez Vestel Klima Servisi 0 (242) 259 2005

Konyaaltı Vestel Klima Servisi 0 (242) 259 2007

Kemer ve beldeleri Vestel Klima Servisi 0 (242) 814 18 00

1 Yorum

Bir Cevap Yazın