Kemer Vestel servisi olarak 1995 yılından beri Vestel Kemer semtinde sizlere hizmet vererek mutlu müşteri portföyünü arttırıyor. Vestel servisi, Kemer semtinde Vestel servisi olarak siz müşterilerimize 7/24 saat hizmet sunuyor. Biz Vestel Servisi olarak işinizi kolaylaştıracak ürünler geliştirip sizlere sunuyoruz. Vestel Servisi olarak  karşınıza herhangi bir problem çıktığında onlıne randevu sitemizden servis kaydı açabilirsiniz ve Vestel Servisi  bunun sayesinde servis kayıtlarınızı güvende tutuyor. Vestel Servis olmak bizim gurur kaynağımız. Kemer Vestel Servisi olarak hijyene önem veriyoruz ve temizliğimizi müşterileirmizin içleri rahat etsin diye öne sürüyoruz.

Kemer Vestel servisi galoş projesi ile sizlere hijyen sunuyor. Vestel teknik servisi, Kemer semtinde  geçerli online randevu sistemini kullanarak yenilenen teknolojiye ayak uyduruyor. Kemer Vestel servisi olarak aldıgınız ürün yada değişimi sağlandıgınız parçanın 2 yıl ücretsiz garantisini sağlıyoruz. Bizler Vestel Servisi olarak siz müşterilerimizi memnun ve mutlu etmeye gayret gösteriyor ellerimizden gellenleri yapıyoruz para iadesi durumunda ise arıza tespit cihazı ile Servis ekibimizin yapmış olduğu cihazı inceliyor kontrol ediyor ve Vestel Kemer Servis olarak koşulsuz yerine getiriyoruz.

Vestel servis Kemer semtinde bulunan tüm Vestel markası kullanan müşterilerimize yaşadıkları sorun veya şikayetlere ilgi duyuyoruz. Vestel Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi vb. beyaz eşya ürünlerinizde oluşabilecek tüm sorunlarla ilgili ekibimize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Vestel Buzdolabınızda soğutma problemi veya bunun gibi sorunlarla karşı karşıyasanız tek yapmanız gereken acil Servis kaydınızı bırakmak. Vestel Kemer Servisi olarak sizler sayesinde büyüyor ve çoğalıyoruz. 

1 Yorum

  • Such a creative and fresh eye. I think we take these types of effects for granted these days, but something like this which is extremely pasnktaiing and troublesome yet produces such a fantastic and beautiful effects cannot be ignored. Thank you for sharing!

Bir cevap yazın