Döşemealtı içerisinde 1995 ylından itibaren Vestel markası adı altında siz müşterilerimize kaliteli ve düzenli bir Servis sunuyoruz. Vestel servisiDöşemealtı içerisinde Vestel servisi olarak siz müşterilerimize 7/24 saat hizmet sunan çağrı merkezi ekibimiz yardımcı oluyor. Biz Vestel Servisi olarak işinizi kolaylaştıracak ürünler geliştirip sizlere sunuyoruz. Vestel Servisi olarak karşınıza bir problem çıktığında onlıne randevu sitemizden kayıt açabilirsiniz."Döşemealtı Vestel servisi" denilince akla ilk olarak profesyonel anlayış geliyor. Vestel Servisi Döşemealtı içeriisnde barkod sistemi kullanarak kayıtlarınızı güvende tutan bir Servis olmak bizim gurur kaynağımız. Döşemealtı Vestel Servisi olarak hijyene önem vererek siz müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Döşemealtı Vestel servisi galoş projesi ve sağladığımız hijyen kontrollerimizi size göstermekden gurur duyuyoruz. Vestel teknik servisiDöşemealtı içerisinde ve semtlerinde geçerli online randevu sistemini kullanarak yenilenen teknolojiye ayak uyduruyoruz. Döşemealtı Vestel servisi olarak aldıgınız ürün yada değişimi sağlandıgınız parçanın 2 yıl ücretsiz garantisini sağlıyoruz. Bizler Vestel Servisi olarak siz müşterilerimizi memnun ve mutlu etmeye gayret gösteriyor ellerimizden gellenleri yapıyoruz. Döşemealtı içerisindeki bölge Servis anlayışını değiştiriyor işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Vestel servis Döşemealtı içerisinde bulunan tüm Vestel markası kullanan müşterilerimize yaşadıkları sorun ve şikayetlere ilgi duyuyoruz Vestel Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi vb. beyaz eşya ürünlerinizde oluşabilecek tüm sorunlarla ilgili ekibimize haftanın 5 günü ulaşabilirsiniz Vestel Çamaşır Makinenizde su almama, yıkamama, sıkmama ve diğer arızalarda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vestel Buzdolabınızda soğutma problemi veya bunun gibi sorunlarla karşı karşıyasanız tek yapmanız gereken acil servis kaydınızı bırakıp biz beklemeniz olucaktır.. Vestel Bulaşık Makinenizde su alma, su boşaltmama, temiz yıkamama ve ıslak bırakma bunlar gibi veya bunların dışında ki sorunlarınızda sizleri mağduruyete uğratmıyor ve çözüm aranmasını sağlıyoruz. Unutmayın Vestel Servisi olarak 7/24 çağrı merkezimizi sorunlarınız için açık tutuyor sizler için çabalıyoruz.

Bir cevap yazın