Kumluca'nın ilk yerleşimi ilçenin merkezinin 5 km kadar doğusunda yer alan Vestel servisi olarak tüm hizletlerimiz ile halka açık bir şekilde hizmetteyiz ve hizmette olmaya devam ediyoruz. Tüm halkımızın Kumluca ilçesinde alacağı Vestel servis hizletleri 1 yıl tamamen ücretsiz garanti kapsamındadır. Tüm alacağınız bu hizlerin karşılığında müşteri memnuniyetini de garanti ediyoruz.

Antalya Kumluca ilçesinde 67.000 nüfusa hitap etmek profesyonellik ve azim gerektirir ve bunlarda biz Vestel Servisi`nin başlıca prensipleri arasında yer almaktadırç Prensip demişken şunu da belirtmek istiyoruz ki biz müşterilerimizi memnun edebilen en iyi şubeyiz yani biz Kumluca Vestel Servisi`yiz! Sizleri seviyoruz ve sizlerin sayesinde bu konumlara geliyoruz.

Kendimizi geliştirmekteki en büyük etken sizlerin memnuniyetidir. Kumluca Vestel Servisi olarak genel merkezin de bizleri takdir etmesi çok gurur verici olmakta, çünkü bunu sizlerin de memnuniyet oranları belirliyor. Bizleri tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz. Kumluca Vestel Servisi olarak 1993 yılından bu yana hizmet vermek profesyonelliğimizin de bir simgesidir.

Bir cevap yazın