Antalya Elmalı Vestel Servis merkezi noktası olmaktan gurur duyuyoruz ve bu gurur bizlere 1998 yılından beri aittir. Mutlu müşteri merkezine ulaşmak için Elmalı Vestel Servisi yılın 24 saati hizmetinğizdedir. Elmalı Vestel Servisi 68.000 nüfusa servis hizmeti vermek için ustalarını fabrika tarafından yılda 3 ay boyunca eğitime gönderiyor. Elmalı Vestel Servisi ustaları uzman akademisyenler tarafınca eğitilip sizlere hizmet vermek üzere tekrar Elmalı Vestel Servisi merkezine geliyorlar.

Antalya Elmalı Vestel Servisi denilince aklınıza biliyoruz ki Hızlı ve Kaliteli hizmet güvencesi geliyor. Sizler de biliyorsunuz ki Elmalı Vestel Servisi 2016 yılının en iyi servis ödülüne layık görüldü. Bu ödülü sizlere boröluyuz çünkü genel merkezimizin yaptığı anketlerde olumlu cevaplarınız bizleri bu ödüle götürdü. Teşekkür ediyoruz Elmalı Vestel Servisi olarak tüm halkımıza.

Elmalı ilçesinde ve mahallelerinde yer alan tüm müşterilierimize sunacağımız hizmetler 1 yıl garanti kapsamında olmakla beraber parça ve işçilik için de geçelidir. Tüm bu işlemler için bizlere ulaşmanız bir telefon kadar uzak. Vestel çamaşır makieniz yıkamıyor, su boşaltmıyor ya da su almıyor mu o zaman bizi arayın çözüm olalım. Vestel buzdolabınızda soğutma yetersizliği veya soğutmada aşırılık görürseniz bizlere ulaşmanız mümkündür.

1 Yorum

Bir cevap yazın