Vestel Aksu bölgenizde 2002 yılında hzimetinize açılmış bir Servis olarak standart Servis anlayışları dışında oluşturduğu hem kaliteli Servis hizmeti hemde sınırsız Servis hizmeti ile 15 yılı aşkın süredir Aksu bölgesinde Servis olarak hizmet vermektedir. Aksu bölgesinde kurduğu Servis ekipleri ile her geçen gün daha çok büyüyerek sınırları ortadan kaldırmaya devam ediyor.  Vestel Servisi olarak sizlere sunduğu ve yeni teknolojiye ayak uydurabiliceğiniz ürünler geliştirerek yaşamınızı daha kolaya taşıyor ve daha çok kendinize ve ailenize zamna ayırmanızı sağlıyor.

Aksu bölgesi için kullanıma sunduğumuz ve haftanın 6 günü hizmetinizde olan ofisleirmiz ve bayilerimizle yeni ürettiğimiz ürünlerimize göz atabilir veya acil bozulan bir makinanız için bayileirmize giderek Servis formunuzu oluşturabilirsiniz. '' Vestel Aksu '' bölgesi için geliştirdiğimiz yeni barkod ve galoş ugulaması ile hergün dezenfektan edilken Servis araçlarımız ile hergüne temiz başlıyor ve gidilen ailelerinde gönülleri rahat ediyor.

Vestel Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi vb. beyaz eşya ürünlerinizde oluşabilecek tüm sorunlarla ilgili ekibimize haftanın 6 günü ulaşabilir veya Servis kaydı için kolay ulaşım sağlayabilirsiniz. Vestel Çamaşır Makinenizde su almama, yıkamama, sıkmama ve diğer arızalarda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vestel Buzdolabınızda soğutma problemi veya bunun gibi sorunlarla karşı karşıyasanız tek yapmanız gereken Servis kaydınızı bırakıp beklemek. Vestel Bulaşık Makinenizde su alma, su boşaltmama, temiz yıkamama ve ıslak bırakma bunlar gibi veya bunların dışında ki sorunlarınızda sizleri mağduruyete uğratmıyor ve çözüm aranmasını sağlıyoruz.

Bir cevap yazın